Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

T55 - Kék zsinóros karkötő, aranyozott nagy medállal

Ár:
3.400 Ft
Menny.:db

A piros a veszély, a félelem, fájdalom, a kiszolgáltatottság. A piros a trauma. A kék a túlélés, a megnyugvás, a stabilitás, az önazonosság és a bizalom. A piros a létezés, a kék az írás. A tapasztalat és a megértés. A piros és a kék együtt: a trauma, és feldolgozása.

A #piroskék azoknak a túlélőknek a közössége, akik traumáik feldolgozásához az írást vagy az olvasást hívják segítségül. A #t55 illetve a #túléltem55 az ő összetartozásukat kifejező szóösszetétel, amely megihlette az ékszertervezőket, így született meg a Felhő Café Könyvek és a    közös ékszerkollekciója.


 

Elérhetőség: Raktáron
Gyártó:
Cikkszám: FCKT007

Leírás

A medál anyaga 92.5%-os tisztaságú sterling ezüst, arany bevonattal; a zsinór anyaga poliamid.
A Niuni ékszereket alapvetően állandó viselésre tervezték. A mindennapi fürdés nem tesz kárt bennük, de a bőr párolgásának eredményeként (akár gyógyszerszedés esetén), kozmetikumok vagy termálvíz, klór hatására a sterling ezüst szulfidálódhat, elszíneződhet. Kezdetleges szulfid réteg kevés fogkrémmel tisztítható. A karkötő anyagából kifolyólag bolyhosodás előfordulhat.
A zsinóros karkötők felvételénél ügyeljünk arra, hogy a zsinórok húzásával ne fejtsünk ki  túl nagy erőt a medálok felszínére, széleire, mert eldeformálódhatnak. Arany bevonatú medáljainkon a bevonat idővel kophat, főként ha folyamatos dörzsölésnek, karcolásnak van kitéve, ezért tanácsos odafigyelni, hogy a bevonatos medálok ne érintkezzenek szorosan más ékszerrel, órával.

A karkötőt rendeld meg a Túléltem 55 trauma/írás című könyvvel együtt, amelyben 38 nő 55 története szerepel. A kötetben a szerzők a legbelsőbb titkaikat osztják meg, életük legnehezebb és legfájdalmasabb emlékeit. 
Kattints ide és add hozzá a mostani rendelésedhez a Túléltem 55 trauma/írás antológiát!